**به سایت رسمی انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان گیلان خوش آمدید**  

حضور همکاران شرکت نفت استان گیلان در دفتر انجمن رشت

۱۳ مهر ۱۳۹۸ 524
حضور همکاران شرکت نفت استان گیلان در دفتر انجمن رشت

مدیر روابط عمومی شرکت فرآورده های نفتی استان گیلان به اتفاق جمعی از مسئولان ذیربط و مرتبط با این شرکت با مدیر انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان گیلان دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار ابتدا هوشنگ رضوان پناه مدیر انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان گیلان با اشاره به سوابق و قدمت کارهای خداپسندانه مردم گیلان گفت: از نمونه های بارز فرهنگ والای مردم سلحشور و خداباور استان گیلان پیشتاز بودن در باقیات و صالحات است. وی اضافه کرد بدون دریافت بودجه دولتی با همراهی خیرین و نیکوکاران بخشی از مشکلات بیماران کلیوی را کاهش داده ایم و این روند همچنان تداوم دارد.

رضوان پناه در مورد ساماندهی اوضاع در انجمن گفت: بر اساس برنامه ریزی و ساماندهی کارها از بدو ورود نیازمندترین افراد مورد شناسایی قرار گرفتند به کسانی که تحت پوشش سازمان بهزیستی یا کمیته امداد امام خمینی (ره) نبودند و هیچ پناهی جز خدا نداشتند به این قشر در حد توان کمک شد و هزینه های دارویی،دندانپزشکی،آزمایشگاه ،تحصیل فرزندان ،تعمیر مسکن و سایر هزینه های جانبی در حد توان مورد حمایت قرار گرفتند از جمله می توان به اهدای سبد کالا به ارزش 800 میلیون تومان یاد کرد.

وی یادآور شد: مردم امانت داران خود را به خوبی می شناسند و بر اساس اعتماد و اطمینان هرگز نیازمندان خاموش را تنها نخواهند گذاشت لذا از همه این عزیزان تشکر و قدردانی می کنم و خواستار تداوم حرکت های آنان هستم.

خانم پور نصرالله مدیر روابط عمومی شرکت فرآورده های نفتی استان گیلان طی سخنان کوتاهی از مدیر انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان گیلان و مجموعه همکاران این انجمن به خاطر کارهای خداپسندانه و رسیدگی و توجه به نیازمندان خاموش تشکر و قدردانی کرد و گفت:از قدیم گفتند که خیرین و همه کسانی که عاشق خدمت به مردم و نوع دوستی هستند دعوت می کنم که با حضور در این انجمن همراهی و همکاری کنند تا ان شاء ا... با جاری شدن سیل همراهی و همکاری های مردمی بخشی از نیازهای اساسی نیازمندان خاموش تأمین شود و مشکلات آنان تا حد ممکن کاهش یابد.

گفتنی است در این دیدار احسانی رئیس انبار نفت ،حسن‌پور رئیس ناحیه مرکزی رشت ،قاسمی رئیس سی ان جی ،خانم مسعودی کارشناس طرح تکریم ،خانم میرزایی مسئول آموزش عمومی ،خانم عمویی  از همکاران روابط عمومی به اتفاق خانم پورنصرالله مدیر روابط عمومی شرکت فراورده های نفتی استان گیلان حضور داشتند.

 

 

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است

پیوندهای تصویری