**به سایت رسمی انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان گیلان خوش آمدید**  

حضور جناب آقای دکتر تأمینی در دفتر انجمن کلیوی استان گیلان

۳۰ بهمن ۱۳۹۷ 745
حضور جناب آقای دکتر تأمینی در دفتر انجمن کلیوی استان گیلان

دکتر تامینی  مشاور  عالی کمیسیون  بهداشت  با آقای هوشنگ رضوان پناه مدیر انجمن خیریه  حمایت ازبیماران کلیوی  استان  گیلان  در محل انجمن  دیدار و گفتگو کردند .

دراین دیدار ابتدا  آقای رضوان پناه  مدیر انجمن  خیریه  حمایت از بیماران  کلیوی استان گیلان  ضمن  ابراز  تشکر و قدردانی  از حضور  ارزشمند  دکتر تامینی با ارائه  گزارشی ، عملکرد انجمن در 40 ماه گذشته را برشمرد و افزود : ازآغاز  پذیرش  مسئولیت  در شهریور ماه سال 1394  در انجمن  خیریه  حمایت  از بیماران  کلیوی  استان گیلان با توکل به خداوند  و حمایت های  مردم همیشه در صحنه  استان و کشور با استفاده  از تجارب 4 دهه کار در واحدهای  خیریه بدون«یک ریال بودجه» دولتی ، آهسته و پیوسته  به کار  و تلاش تداوم  دادیم .

 خانواده  بزرگ  کلیوی

 وی اضافه کرد : بالغ  بر 3  هزار نفر  از نیازمندان خاموش  جامعه  در استان گیلان  شامل 1800 نفر از بیماران  پیوند کلیوی  و 1200 نفر بیماران  دیالیزی  تحت پوشش  انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان گیلان هستند  و در حد توان  بخشی از نیازهای اساسی و ضروری آنان اعم از درمانی ، مایحتاج ضروری  زندگی (سبدکالا ) ، کمک های موردی ،  پرداخت  مستمری و... از محل  کمک های مردمی  تامین می شود .

 اعتماد سازی

آقای رضوان پناه با اشاره به  اهمیت  اعتماد سازی  گفت :  در گام های اول به حول قوه الهی  با شناسایی  بیماران  نیازمند  وکمک  به امور معیشتی  و درمانی آنها ، ساماندهی  و شفاف  سازی  سیستم اداری و مالی  و اعتماد سازی  را به جد دنبال کردیم  که ماحصل تلاش  های  شبانه  روزی دراین  مثلث  سه ضلعی  باعث  جلب  اعتماد  شد و پای مردم  به انجمن  باز شد  و خدا را شکر  پس از 40  ماه کار و تلاش هم اکنون  بخشی  از مشکلات  نیازمندان  خاموش  جامعه  در استان  گیلان  کاهش  داده  شد و منحنی  امید  به آینده  به رشد  مطلوبی  رسید  و این  روند مطلوب  همچنان  با حمایت  های مردمی  و توجه  ویژه  مسئولان  تداوم  خواهد یافت .

 همراهی  در تامین سبد کالا

 وی افزود : در هفته   های پایانی سال  و در آستانه  شب عید  برای تامین  مایحتاج ضروری (سبد کالا )  نیازمندان  خاموش  ( بیماران کلیوی )  نیاز به همراهی  همه توانمندان  و مسئولان استان  و کشور داریم و از هم اکنون نیز قول مساعد  برای    تهیه ی  بعضی  از اقلام   از خیرین  و نیکوکاران  اخذ شد و در تلاش  هستیم  در هفته های  پایانی اسفند ماه  سبد کالای سال 97  را توزیع  کنیم .

سیستم  مالی شفاف

 وی  اضافه کرد : بر اساس  اعلام  نظر  حسابرسان  سطح کشور ، سیستم  مالی  انجمن  خیریه  حمایت  از بیماران  کلیوی استان گیلان  به عنوان  سیستم  مالی شفاف  بین  انجمن های  کشور  معرفی  شد که  کسب  این عنوان  باعث  جلب  و جذب حمایت  های  مردمی و تداوم  آن می شود .

آرامش و رضایت مندی

 دکتر تامینی  مشاور  عالی  کمیسیون  بهداشت در پایان  این دیدار در گفتگویی با خبرنگار  روزنامه  معین  ضمن  تشکر  از تلاش های  رضوان پناه  و مجموعه  همکاران  انجمن  خیریه حمایت  از بیماران  کلیوی  استان گیلان  گفت : تلاش ها و عملکرد  مدیر  و مجموعه همکاران  انجمن خیریه  حمایت از بیماران  کلیوی استان گیلان ، آرامش  و رضایت مندی  بوجود آورد و در  همین راستا  اهدای کمک ها و حمایت ها با خیال  آسوده و اطمینان  خاطر  از « ایشان » و مجموعه های تحت مدیریت« ایشان» صورت می گیرد  که روند  حمایت ها  همچنان  تداوم  دارد چون  رضوان پناه  مدیر  انجمن  فرد  کاربلد  و توانمند ی است و تلاش های  بسیار مطلوبی  برای نیازمندان  خاموش جامعه  دراین استان انجام داده است .

 فرمایشات  مقام معظم  رهبری

 دکتر تامینی  با اشاره  به فرمایشات  مقام معظم رهبری در مورد رسیدگی  به بیماران گفت : حضرت آقا فرمودند « ما می خواهیم  اگر کسی  در خانواده  ای مریض شد،  آن خانواده  بیش از  رنج مریض داری ، رنج دیگری  نداشته باشد .»  این فرمایشات حجت را برهمه تمام  کرد  و حسب  مفاد  قانونی  نیز  باید حداقل نیازها را برای  مردم  فراهم کنیم  و هر آنچه  که در توان  باشد کوتاهی  نخواهیم کرد .

وی افزود : زیر ساخت های ساماندهی  خیرین و نیکوکاران  گیلانی  مقیم  تهران  فراهم شده است خوشبختانه دراین  راستا  30 هزار نفر  انسان  توانمند ، خداجوی  و نوع  دوست  پای کار هستند ان شاء الله ازاین  توانمندی  برای کاهش  مشکلات  نیازمندان کلیوی  بهره  خواهیم گرفت .

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است

پیوندهای تصویری