**به سایت رسمی انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان گیلان خوش آمدید**  

نشست مدیر انجمن کلیوی استان با سرپرست شعب بانک ملی استان گیلان

۱۴ بهمن ۱۳۹۷ 793
نشست مدیر انجمن کلیوی استان با سرپرست شعب بانک  ملی استان گیلان

مدیر انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان گیلان با سرپرست شعب بانک ملی استان گیلان دیدار کردند. در این دیدار آقای هوشنگ رضوان پناه با گرامیداشت ایام ا... دهه مبارک فجر و ارج نهادن به یاد و خاطرات ارزنده شهداء توفیقات روز افزون همه خدمتگزاران را خواستار شدند.

در انتظار حمایت

آقای رضوان پناه با اشاره به فعالیت های انجمن در گیلان و جمعیت در انتظار حمایت گفت : انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی از سال 1372 در استان گیلان ایجاد شد و در حال حاضر بیش از 3 هزار نفر از بیماران کلیوی اعم از بیماران پیوندی و دیالیزی تحت پوشش این انجمن در گیلان چشم انتظار حمایت های مردمی هستند وی افزود  در طی 40 ماه گذشته با توجه به حمایت ها حدود 700 میلیون تومان سبد کالا شامل نیازهای ضروری بین بیماران کلیوی تحت پوشش توزیع شد و در آستانه شب عید هم از همین الان در تدارک تهیه سبدکالا هستیم ان شاءا... با همراهی خیرین و نیکوکاران بتوانیم بخشی از مشکلات بیماران را کاهش دهیم ولی هر آنچه که در توان باشد اعم از تأمین دارو ، آزمایشات،مستمری ماهیانه ، کمک هزینه تحصیلی فرزندان، کمک هزینه ازدواج فرزندان، کمک های موردی با رعایت کرامت انسانی انجام میشود.

آقای مهندس امیری سرپرست شعب بانک ملی استان گیلان نیز با ابراز خرسندی از گزارش عملکرد انجمن کلیوی گیلان قدردانی کرد و افزود:برای حمایت از بیماران کلیوی همراهی می کنیم و در حد توان برای کاهش بخشی از مشکلات حمایت خواهیم کرد وی افزود در همین راستا به اتفاق معاونین روسای شعبات ممتاز بانک ملی و مددکار اجتماعی بانک در آینده نزدیک در انجمن نشستی برگزار می کنیم .

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است

پیوندهای تصویری